صحافی در تهران

صحافی تهران

 

مجتمع صحافی جواهری بزرگترین و مجهزترین مرکز چاپ و صحافی ایران

ماشین آلات صحافی و جلد سازی

دستگاه ها و تجهیزات صحافی کتاب

ماشین آلات جلد سازی

ماشین آلات صحافی

صحافی در مجتمع چاپ جواهری

مجتمع چاپ و صحافی جواهری با بهره‌مندی از دستگاه‌های بروز و با کیفیت چاپ و صحافی، قادر است تمامی خدمات صحافی سفارشات خود را در تیراژ بالا و به روش‌های مختلف و متداول صحافی برعهده بگیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار دهد.

سرعت بالای خدمات

سرعت بالای سفارشات در مجتمع صحافی جواهری به وسیله دستگاه‌های بروز‌شده، امکان پذیر گشته به طوری که مشتری قادر است حتی برای سفارشات فوری خود به این مجموعه مراجعه نماید.

قیمت رقابتی خدمات

از مزایای خدمات چاپ و صحافی جواهری برخورداری از قیمت‌های مقرون به صرفه در مقایسه با همکاران می‌باشد. شما می‌توانید باکیفیت‌ترین محصولات را با قیمتی رقابتی از ما دریافت کنید.

کیفیت بالای خدمات

مجتمع چاپ و صحافی جواهری با واردات دستگاه‌های جدید و مدرن چاپ و همچنین بروزرسانی دستگاه‌های موجود، قادر است باکیفیت‌ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار ‌دهد.

تمامی خدمات طراحی، چاپ و صحافی کتاب و دیگر اقلام چاپی در مجموعه بزرگ جواهری انجام شده و همین امر باعث شده تا هزینه‌های جانبی و برون سپاری سفارشات به حداقل برسد.

صحافی منگنه‌ای

صحافی منگنه‌ای یکی دیگر از متداول‌ترین صحافی‌ها به ویژه جهت صحافی صفحات کم در چاپ کاتالوگ، بروشور، جزوه، دفترچه و امثال آن است. صحافی منگنه‌ای در دو نوع تخت و لوپ انجام می‌گیرد که این دو نوع در ظاهر با یکدیگر متفاوت، اما مراحل انجام آن‌ها یکسان‌اند. به صحافی منگنه‌ای صحافی مفتول نیز گفته می‌شود. به یاد داشته باشید که در صورت بالا‌بودن ضخامت و گرماژ صفحات چاپ‌شده، بکارگیری صحافی منگنه‌ای رایج نبوده و محصول مورد نظر از استحکام خوبی برخوردار نخواهد بود.

صحافی چسب سرد

چسب سرد از ماده رزین پلی اورتان تولید می‌گردد. شیوه کار صحافی چسب سرد و سرعت تولید آن همانند صحافی چسب گرم است با این تفاوت که این نوع صحافی پایدارتر بوده و از چسبندگی کشسانی قوی برخوردار است. نکته قابل توجه در این نوع صحافی این است که صحافی چسب سرد در گرما و حرارت فعال نشده و در سرما نیز نمی‌شکند.

صحافی چسب گرم

صحافی چسب گرم که یکی از متداول‌ترین روش‌های صحافی کتاب است، به صحافی حرارتی نیز شناخته می‌شود. این نوع صحافی پس از سرد‌شدن استحکام و ماندگاری بالایی به وجود می‌آورد و در نهایت کتابی محکم را در اختیار ما قرار می‌دهد. دلیل متداول بودن بکارگیری این نوع صحافی کتاب، سریع خشک‌شدن چسب گرم است. صحافی حرارتی نیازی به خشک‌کن ندارد و کیفیت آن بسیار بالا بوده به طوری که از آن در صحافی کاغذهایی با گرماژ بالا استفاده فراوان می‌گردد.