مجتمع چاپ ، صحافی و خدمات چاپی

مجتمع چاپ جواهری

درباره چاپخانه جواهری

مجتمع چاپ جواهری که به مدت 15 سال است در حال فعالیت می‌باشد، مفتخر است تاکنون توانسته خدمات چاپی گوناگونی به سازمان‌ها و نهادهای مختلف ارائه دهد و آماده هرگونه همکاری بلندمدت با مشتریان خود و ارائه خدمات بروز و باکیفیت به آنان می‌باشد. اگر به دنبال چاپ محصولی باکیفیت و مقرون به صرفه بوده و در عین‌حال قصد چاپ فوری سفارش خود را دارید، کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین خدمات ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

سرعت بالای چاپ

سرعت بالای چاپ سفارشات در مجتمع چاپ جواهری به وسیله دستگاه‌های چاپ بروز‌شده، امکان پذیر گشته به طوری که مشتری قادر است حتی برای سفارشات فوری چاپ خود به این مجموعه مراجعه نماید.

قیمت رقابتی چاپ

از مزایای خدمات چاپی چاپخانه جواهری برخورداری از قیمت‌های مقرون به صرفه در مقایسه با همکاران می‌باشد. شما می‌توانید باکیفیت‌ترین محصولات چاپی را با قیمتی رقابتی از ما دریافت کنید.

کیفیت بالای چاپ

مجتمع چاپ جواهری با واردات دستگاه‌های جدید و مدرن چاپ و همچنین بروزرسانی دستگاه‌های موجود، قادر است باکیفیت‌ترین محصولات چاپی را در اختیار مشتریان خود قرار ‌دهد.

تجهیزات چاپخانه

تیم حرفه ای مجتمع چاپ جواهری تلاش می‌کند تا با حفظ بهترین کیفیت، جامع‌ترین طیف از خدمات چاپ حرفه ای را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به مشتریان خود در داخل و خارج از ایران عرضه نماید.

چاپ انواع کتاب، سررسید و سالنامه، دفتر و دفترچه، کتاب قرآن، کاتالوگ و مجله، توسط تیم حرفه‌ای جواهری ارائه می‌گردد.

چاپخانه جواهری قادر است تمامی پروسه چاپ، از طراحی تا بسته‌بندی سفارشات را برعهده گرفته و نظارت کامل و کافی بر روی مراحل چاپ در چاپخانه داشته باشد. همچنین چاپ جواهری با فعالیت شبانه‌روزی و پشتیبانی 24 ساعته خود، امکان قبول سفارشات فوری چاپ و سفارشات عمده شما را داراست.

برای برخورداری از خدمات چاپ و بسته بندی سفارشات کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما جهت هماهنگی‌های بیشتر باشید.

خدمات چاپ جواهری

چاپ قرآن

چاپ قرآن

چاپ کتاب

چاپ کتاب

چاپ دفتر

چاپ دفتر

چاپ مجله

چاپ مجله

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ سررسید

چاپ سررسید